23 червня 2015 р.

"Я жінка, промінчиком слова зігріта"   Коли народжується дитина, то до неї опускається з неба її ангел і поцілунками благословить. Якщо поцілує в щічку - буде красивою, якщо в серце - доброю, якщо в чоло - розумною.  Людина, яку ангел обцілував при народженні, благословляючи  добрими чеснотами, була головним персонажем зустрічі у поетичній світлиці «Мелодія слова»,яка відбулася 21 червня у Жидачівській центральній бібліотеці.  Це  найактивніша і дуже творча учасниця – жителька м. Жидачева Світлана Іванівна Корпусенко (літературний псевдонім ЛАНА СВІТ). Презентація її першої  збірки поезій «Доброго ранку» стала справжнім святом душі для всіх присутніх. 
 СВІТЛАНА  КОРПУСЕНКО  -  авторка  збірки поезій "Доброго ранку"

  Людина – сонце. Так можна коротко охарактеризувати Світлану Іванівну.  ЇЇ захоплення – поезія, діти, українські традиції. – нагадують казковий мотив про трьох синів.
  Обдарована особливою мудрістю виживання і продовження життя. Саме мудрістю, а не здатністю. Ця чудова людина  викликає довіря, любов і повагу.                                                                       
В поезії Світлани Іванівни відчувається глибоке переживання за свою Батьківщину . Найбільша її турбота – відновлення української духовності та національних традицій.
У снах я бачила казки,
І ці дива з дитинства пам’ятаю,
Тепер записую словами на листки.
Чи є у світі Феї я не знаю.
  
Вітальні  пісні  у  виконанні  учнів  Бережницької ЗОШ 
             Дицьо  Вероніки, Федоляк Юлі,  Марти Татарин та Дицьо Вікторії.Казки у віршах. До збірки увійшло декілька казок поетеси. Їх із великим задоволенням читають не тільки діти але й дорослі. 
 Інсценізація  казки "Курочка  Ряба" .  Артисти - учні  Жидачівської ЗОШ      № 2 :  Векляк Вероніка, Семчишин Марта,  Талама Василина,  Гера  Олег,  Ісаєва Вікторія, Фута  Тетяна, Цап Олександр,  Бацик  Дмитро     під  керівництвом  вчителя   Іванни Репецької .
Юні  читачі   Вероніка  Романів, Юля  Ониськів,  Оля  Брич  - учениці   Жидачівського НВК декламують вірші Світлани Корпусенко та  авторські  в дарунок.

Улюблені  вірші  Світлани Корпусенко читають :
  Софія Янклевич
 Віталій  Пілат
 Марія Красіцька

 Михайло Козовіта

Відгуки  і  побажання від  колег по літературному  об'єднанню "Мелодія слова " :
Алла  Козовіта  - давня  подруга  з віршем-посвятою 


Лідія  Татчин

Мирослава  Люсяк

Ярослав Гаврильчук

Подарунок поетесі  від   Наталії Федоляк  -  авторська  пісня  у  виконанні  родинного  тріо 

Чудова  дитяча збірка «Доброго ранку». але Світлана Іванівна пише  поезію для дорослих. Це і лірика, і вірші про мову, дружбу, життєві випробування, про Бога, вічні питання боротьби добра  та  спокуси, на різну тематику.
Будемо  чекати нову збірку  «Життєве коло»  котра вже готова, укомплектована  і   нових зустрічей.
                                                                              Автограф на пам'ять 

Немає коментарів:

Дописати коментар